Profesyonel çözümler
Kaliteli hizmet
 

Hakkımızda


      

1998 yılında, İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde küçük çaplı kuruluşlar için Bilişim ve Danışmanlık dalında hizmet vermeye başlayan şirketimiz, 2002 yılından sonra büyük hacimli şirketlerin ihtiyaçlarını da karşılamak üzere Web Tasarım, Server ve Network ağı dalında da hizmetini devam ettirmeye başladı.

2006 yılında Fotokopi Makinesi markası olan Kyocera Mitaco nun satış ve teknik servisini alan şirketimiz bu zamana kadar durmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir.
Yaklaşık olarak 1500 ün üzerinde küçük çaplı ve büyük hacimli müşteri kitlesine, 50 nin üzerindeki ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

O zamanlarda yaptığı ilk ve tek yenilik olan, Kiralık Fotokopi ve Kopyabaşı sistemiyle, rakiplerin alaycı gülen yüzleri ile karşı karşıya kalsa da, ilerleyen zamanlarda müşterilerin maliyet ve iş kazancına katkıda bulunarak büyük ilgi gördü.
Attığımız bu büyük adımla, birçok rakip firmalar da bizim yolumuzda ilerlemektedir.
Bünyesinde 5 araçlı, 2 yaya, 1 uzak bağlantı teknisyeni ve 4 şirket içi elemanları barındıran şirketimiz, çalışmalarını profesyonel ve kararlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Mekanik ve Yazılım üzerine eğitimli profesyonel teknisyenlerimiz arıza durumunda müşteriye destek vermesi için her zaman ön plandadır.

Ürünlerimiz tamamen “Üstün Japon Teknolojisi”dir.


Amacımız;
Satış öncesi veya sonrası her zaman müşterilerin isteklerini en iyi şekilde karşılamak ve en hızlı sürede işleme almaktır.


Büyük Adımlar;
1998 : Kuruluş
2002 : Web Tasarım,Server,Network dalına geçiş
2006 : Kyocera Mitaco’nun Satış ve Teknik Servisi

 

Ayrıca;
www.fotokopiceker.com
www.kiralikfotokopimakinesi.com
www.fotokopimakinesial.com
www.ofismaks.com
siteleride firmamıza aittir.
Sürekli olarak güncel eğitim, bilgilendirme ve ürün tanıtım amaçlı hazırladığımız videolar ile, siz değerli müşterilerimizin her daim yanındayız.